| Larysa1994 a întrebat:

Buna membrii TPU! Prietenul meu a inceput sa faca sport zilnic. Dupa o saptamana, il inteapa in partea stanga sub coaste, ceea ce e splina. E oare din cauza efortului depus pentru a face flotari peste limitele lui?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Misu1997 a răspuns:

Da.O sa inceapa sa il doara si ficatul. Poate sa faca in continuare dar sa nu manance inainte sau sa manance putin dar nu multe grasimi. Dupa efortul depus sa se culce mai devreme sau sa se culce dupa-amiaza.