| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut cont pe Olx dar nu stiu cum sa imi pun o poza de profil, am intrat la setari dar nu scrie nimic de poza de profil.

Răspuns Câştigător
| Stropdeploaie a răspuns:

Buna GiuliaLaura!

Intra in Setari!-Apoi Da i clik. pe Logoul Companiei tale! Iar poza trebuie sa fie de maxim 5MB!
Succes.Zi buna!

36 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ai vazut pe cineva cu poza de profil pe olx?
Am cont la ei de multi ani si nu am vazut sau auzit de asa ceva...

| Goete a răspuns:

Doar daca nu te vinzi pe tine, la ce ti-e necesara poza de profil?

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru Goete):

La recunoasterea persoanei cand te intalnesti cu ea sa vinzi sau sa cumperi un obiect si v-a intalniti la MacDonald nu acasa

la faptul ca te vinzi si pe tine, la modul ca arati ca esti serios si nu ai nimic de ascuns, adica nu dai tepe

etc.

| Benyamin173 a răspuns (pentru danbnz):

Se poaterolling on the floor

| danbnz a răspuns (pentru Benyamin173):

Arata-mi si mie un cont cu poza

| Goete a răspuns (pentru CarcotasulVesel):

Pai cu sistemul de curierie de ce ai pierde timpul si ai risca?
Fiecare o stie pe a lui

| Benyamin173 a răspuns (pentru danbnz):

Cauta tu pe olx si vei gasi repede pe cineva cu pozarolling on the floor

| danbnz a răspuns (pentru Benyamin173):

De sa caut eu? Demonstreaza ca e adevarat ce spui, altfel esti doar un troll.

| Benyamin173 a răspuns (pentru danbnz):

Uite aici de exemplu, si sunt multi altii, inclusiv eu=)) https://www.olx.ro/oferta/geforce-gtx-1070-gainward-IDbYFLi.html

| danbnz a răspuns (pentru Benyamin173):

Omul intreba de poza de profil nu anunturi cu poza ca din alea am si eu cateva zeci.

| Benyamin173 a răspuns (pentru danbnz):

Păi uita te mai in jos, paza aia da langa lume, aceea este poza de profil...

| Benyamin173 a răspuns (pentru danbnz):

Ai văzut?

| danbnz a răspuns (pentru Benyamin173):

Ai dreptate coane, abia acum remarc asta... hm!

| OpieSamcro a răspuns:

Ai incurcat site-urile, draga Giulia.Ala pe care pui poze este Publi24. toate cele bune si sa te protejezi! happy

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru Goete):

Daca esti in acelasi oras si mai ales daca produsul e foarte ieftin (50-80lei) ce rost are sa mai dai inca 15 lei cel putin la curier

iar la ideea ca oricine te vede pe site, are mai multa incredere daca iti pui si poza nu prea ma poti contrazice tongue

| Benyamin173 a răspuns (pentru danbnz):

Nu are nimic, se mai întâmplă

| Goete a răspuns (pentru CarcotasulVesel):

Deci un produs de 80 de lei nu stiu cat poate fi, cam 20 de euro. Pentru atat chiar nu merita sa pierzi atata timp.
Pe cine intereseaza cum arata vanzatorul? Cumparand pe net te intereseaza opiniile si modalitatea sigura de a plati

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Vreau sa te vand pe tine pe olx laughing :p?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OpieSamcro):

Nu ca olx este nu publi24, am aflat cum sa fac mersi oricum, o seara buna. happy?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Stropdeploaie):

Ok,multumesc frumos. O seara frumoasa si ti-am dat funda. happy?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru danbnz):

Daa exista. Ma mir ca nu sti daca spui ca ai cont de ani de zile. I-am intrebat chiar pe cei de la olx si mi-au explicat cum sa fac. big grin?

| danbnz a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-a interesat asa ceva, doar nu e site de socializare...
Pe de alta parte, nu trebuie sa stie toti vecinii ce fac eu pe olx big grin
Daca vreau sa stiu cu cine ma intalnesc vorbesc in privat cu omul si rezolvam intr-un fel.
M-am intalnit cu zeci de oameni asa fara probleme.
Nu vad unde e miezul din dodoasca la treaba asta cu poza de profil pe olx.

| Stropdeploaie a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie mi ai dat funda. sau nu trebuia?
Multumesc. Noapte buna! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Stropdeploaie):

Da tie ti-am dat. De ce sa nu iti dau daca mi-ai raspuns. Cu placere. O zi buna!? happy

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru asta ar trebui intai sa fiu al tauwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru danbnz):

????

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Goete):

? Nu vreau si nu trebuie?

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma intrebi pe mine daca nu vrei si nu trebuie happy
pai ca sa.ma vinzi, trebuie sa fiu altau si de vrut nu vreau eu, si nu pot fi proprietatea ta, ca sa ai dreotul sa ma vinzi. Cred ca e greu pentru tine sa intelegi asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Nu am pus semnul întrebării, eu am pus emoticon care râde, nu știu de ce e asa. Eu am pe soțul meu care ne iubim enorm și nimeni nu se compară cu el. Așa că ție văd că îți este greu să înțelegi asta. Pe mine nu mă interesează absolut nici un străin... lol pfff.

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai perfect, dacail ai pe sotul tai si el este de acord ca e proprietateata, il piti vinde pe el. Pe mine nu, pentru ca nu sunt proprietateata si nici nu vreau, nici nu voi fi. Tu ai spus ca pe nine m-ai vinde, pentru a putea vinde orice, trebuie sa fie in proprietatea ta. In nici un moment nu am spus ca as crea sa fiu.