| melinda114 a întrebat:

mi-am facut acum ceva timp acest cont cam prin decembrie anul trecut si nu prea am intrat pe el si nu stiu cum sa-mi pun poza de profil... va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul". Succes!
Mai multe despre TPU http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| melinda114 explică (pentru CautNume):

Multumesc!
iti place poza mea acum e cu maria...

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! intra la editare profil, si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusestihappy
Mult succes!
O seara frumoasa sa ai!

| Anonima264 a răspuns:

Pai dup ce ai intrat pe cont, vezi ca in stanga iti apare logat ca... si acolo vei vedea o coloana.
In coloana unde vezi ca scire editare profil apesi si o sa vezi multe lucruri pe care le poti schimba.
Dupa ce dai mai jos o sa vezi ca scire selecteaza imagina profil, apesi si iti alegi o imagine dintr-un folder.
Iar dupa aceea apesi jos pe salveaza profil si gata!
Desi sa nu te sperii daca poza nu iti apare imediat pe profil, trebuie sa astepti putin timp.

| melinda114 explică (pentru Anonima264):

Multumesc da tu esti diana care are doi frati vladut
si nu mai stiu cum il cheama pe celalalt. oricum iti place poza?

| Anonima264 a răspuns (pentru melinda114):

Nu sunt diana, cred ca ma confunzi
si da imi pakce poza