| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut cont pe Olx dar nu stiu cum sa imi pun o poza de profil, am intrat la setari dar nu scrie nimic de poza de profil.

Răspuns Câştigător
| Stropdeploaie a răspuns:

Buna GiuliaLaura!

Intra in Setari!-Apoi Da i clik. pe Logoul Companiei tale! Iar poza trebuie sa fie de maxim 5MB!
Succes.Zi buna!

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Eu am spus cine este de vanzare, iar tu esti nu sotul meu. Dar in fine gata cu prea multa vorba ca strica...

| Goete a răspuns:

Se vede ca nu stii ce vorbesti, citez ce ai spus:
"n 8 Februarie | GiuliaLaura explică (pentru Goete):
Vreau sa te vand pe tine pe olx"
Ai dreptate, prea multa vorba strica, mai ales daca persoana cu care vorbesti nubare capacitatea de a intelege lucruri elementare. Pune o poza sexy pe olxwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Eu stiu foarte bine ce vorbesc. Conteaza ca inteleg eu ce vreau sa spun se pare ca tu nu sti si nu intelegi ca... ti se pare ciudat ca nu explic bine dar eu explic destul de bine tu nu intelegi. Pe olx nu pun poza sexy. Hai, gata. big grin

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

"Conteaza ca inteleg eu ce vreau sa spun" - Ai dreptate, asa poti vorbi singurawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Goete):

Se vede ca suferi si esti cu capul... te las in lumea ta sa vorbesti tu singur nu mai raspund la comentarii nici macar nu mai dau click, le sterg din start. Asa ca degeaba te obosesti. laughing

| Goete a răspuns (pentru anonim_4396):

happy