| Erika11 a întrebat:

Buna!

Mi-am facut o pagina pe Facebook si am nevoie de Like-uri.

Va rog spuneti-mi cat mai multe metode pentru a strange Like-uri(fara sa dau bani reali).

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Perrie a răspuns:

Salut! happy Eu pot sa-ti dau cateva sfaturi care cred ca o sa-ti fie de folos.
1) Fa schimb de like-uri cu alte pagini.
2) Schimba like-urile pe publicitate. Publicitatea sa fie facuta de pagini +1000.
3) Posteaza cat mai multe poze interesante.
4) Organizeaza jocuri, concursuri gen "Cel mai frumos zambet". Cel/ cea cu cele mai multe like-uri / comm-uri / distribuiri castiga. Asta te va ajuta sa cresti la talking about si-ti va aduce si like-uri.
Succes! :*

2 răspunsuri:
| sensualus a răspuns:

Baga mare pe facebrands.ro

| MaryLaury a răspuns:

Sa sugerezi pagina