| anonim_4396 a întrebat:

Pe siteul acesta mai este cineva din Sibiu? Ma puteti sfatui ce autobuz/autocar/microbuz sa iau ca sa ajung pana la Geoagiu? Nu autocar care sa ma duca la ORASTIE ca n-am chef sa fac "ocazia" pana la Geoagiu.Astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nu sunt curse directe( poti verifica pe autogari.ro). O varianta mai ieftina ar fi:
*Curse Sibiu -> Orastie : http://www. autogari.ro/Transport/Sibiu-Orastie/520-321.aspx? lang=ro
*Curse de microbuz Orastie -> Geoagiu bai gasesti cu plecari la orele:06:25; 07:20; 07:30; 09:00; 09:30(circula si dumineca); 11:45; 13:30; 15:45; 16:10( circula dumineca)
P.S Orasia este mica --- poti intreba pe oricine unde sunt statiile de microbuz catre Geoagiu.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca o sa gasesti direct. sad