| bruneta66 a întrebat:

Se circula taxiurile in noaptea de revelion (dupa orele 2-3), Bucuresti, daca voi chema telefonic? Vi s-a intamplat sa nu vi se raspunda?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex", în mod SIGUR!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

De data asta îţi MUT eu întrebarea la categoria potrivită, iar pe viitor să postezi unde trebuie!

Toate cele bune.

| TheStory a răspuns:

Da, da e scump

| LineGuide a răspuns:

Normal ca circula, doar atunci se fac cei mai multi bani, in preajma sarbatorilor!

| tuGatita a răspuns:

Nu! Mai ales in noaptea de revelion circula, pentru ca au multe solicitari si totodata, multe castiguri!

| iuliana2002 a răspuns:

Mama lucra la txiuri in Romania in fiecare an nu era acasa ea era aia care vorbea la telefon nu care conducea