| Adryannus77 a întrebat:

Bună seara! Aveți cumva idee de unde este cumpărat acest ghiveci? Nu cunosc acel logo de pe ambalaj... hotel, restaurant, florărie...etc Aici linkul cu poza respectivă > http://www.imgx.ro/view.php?id=242471

Răspuns Câştigător
| Quadrillion a răspuns:

Dupa logo cred ca este de la un hotel pentru ca are mai jos 5 stele. Nu cred ca e ghiveci ci mai degraba un fel de ambalaj decorativ in care a primit florile. Am cautat pe google imaginea dar din pacate nu am gasit nimic.