| Corina_7356 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog, nume de ursi panda.

5 răspunsuri:
| catty443 a răspuns:

Ursache laughing
bob, ily, cary, bety, mitzu, oto
sau poti sa pui numele unei persoane importante pentru tine.
ce zici de sandoz?laughinglola, lulu. bubu, petro.bella.thinking ce iti place tie mai mult. pufy, pufu, zuzu, zyzu. ziziwinking

| ◕‿◕ a răspuns:

Maggie, Molly, Lady, Sadie, Lucy, Daisy, Ginger, Abby, Sasha, Sandy, Dakota, Kate, Annie, Chelsea, Princess, Missy, Sophie, Bo, Coco, Tasha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms catty443

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... Urechiuse Micute, Domino, Whity, Blacky, Puffin...

| Lili_9060 a răspuns:

Nu mai rade de ea, catty443! Nu-i lua in seama pe cei care rad de tine! Sunt tampiti! Scumpo, mie imi place sa vorbesc cu tine. Te rog frumos sa-mi trimi-ti un mesaj, in care sa-mi spui cum sa pun o imagine de aia cu o fata zambareata sau suparata, la o intrebare sau raspuns,(cum o fi). Pentru ca nu stiu de unde sa iau aceste fete! Si sa-mi mai spui asta:cum pot sa-ti trimit un mesaj, pentru ca imi spune sa confirm adresa, dar ei mi-au trimis adresa de confirmare la adresa ionela@yahoo.com. Eu am scris aceasta adresa pentru ca nu stiam care e adresa noastra. Te ros sa-mi trimiti acum mesajul! Eu ma bucur sa primesc mesaje! Foarte mult, la nebunieeeee! Si din nou, acest raspuns e de la prietena ta Bella.Imi dai funda? Iti dau si eu! Te rog din tot sufletul sa-mi dai funda pentru ca daca mi-o dai o sa avem amandoua 3 funde.Iti multumesc mult ca ma ajuti cu fundele! Impreuna o sa avem multe funde1Te pup, draga mea! Te iubesc! Mai vorbim draguto!