| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara TPU! Cum pot da comanda pe pandabuy fără probleme la shipping? Gen, cum pot să fiu cât mai safe, să pot aduce ce îmi doresc din China în siguranță fără probleme. A-și dori să aduc haine și în caz dacă se întâmplă ceva cu coletul ce pot face? Ținându-se cont că am plătit comanda. Vă rog lămuriți-mă careva! Pas cu pas dacă s-ar putea. Ofer fundă!

1 răspuns:
| Cqtqlin677 a răspuns:

Nimeni? De aici deduc ca fiecare pentru el... gen "dc să i-l șmecherim pe ăsta? Lăsați-l prost" adscoperit românul pandabuy, virgilăi care se îmbracă bine vezi doamne, duceţi-vă la femei! Ăștia ce vreți să impresionați fetele cu hainele achiziționate de pe pandabuy. Cei ce zic "am dat 40 de bețe" cei ce afirmă ca sunt "originale" majoritatea, nu toți, majoritatea sunt copii ce părinților câștig minimul pe economie! Majoritatea n au pus mâna pe o bucă în viața lor! Eu nu fac parte din acestă majoritate. Am vrut să folosesc pandabuy pentru achiziționarea unor perechii de nike air max plus destul de scumpa în magazine şi la resell menționez ca am o perchche cumpărata din Mega Mall București din din magazinul nike lor, am dat 729 lei merită? Și da și nu dar. Eu am vrut să fac economie pe pandabuy o pereche 1:1 este la între 86 și 150 lei. Shipping ul depinde de cantitatea produsului, dar nu stau eu în soluții de genul ăsta, ce e în mână nu e minciună! Türkiye! 250 și pot obține și discount! Țară comerțului tatilaughing)) Dacă pun o întrebare ăsta nu înseamnă ca sunt necunoscător de răspuns, Test happy ma pupați n pl virgilăilor.