| Glint a întrebat:

Trebuie sa plătesc transportul la produsele de pe Amazon cu sau fără cont prime? Am auzit ca pot seta viteza de transport la Free Shipping dacă comanda ii mai mare de 25$, ii adevărat sau nu?

1 răspuns:
| Epickk a răspuns:

Salut.
Depinde de fiecare anunt daca ma pot exprima asa si depinde si din ce tara cumperi.
La mine la munca am multi colegi care isi cumpara tot felul de prostii de pe amazon dar ei n-au auzit niciodata de asta cu 25 de dolari.
Iti dau si exemplu, unu a facut o comanda de 100 de dolari si cand a ridicat coletul a platit suma intreaga.
De nu, nu este adevarata chestia cu transportul din pacate.