| Imiiiiii24 a întrebat:

Bună! Stie cineva cum pot șterge istoricul tranzacțiilor din aplicația neo bt?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este Imposibil sa stergi tranzactiile bancare, ele ramand inscrise in acel cont timp de 20 de ani.

Nici o banca din lume nu poate sterge si nu permite nimanui sa intre in sistemul lor bancar, ca a stearga ceva, fiind ilegal si total interzis.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poți, istoricul tranzacțiilor bancare nu se șterge.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu se pot șterge.
Oricum, daca e vorba să duci extrasul de cont, oricum nu vor acorda atenție tranzacțiilor sau cel puțin nu ar trebuibig grin

| mont a răspuns:

Nu se poate. Dacă vrei să nu vadă ai tăi ce și pe unde ai cheltuit e mai complicat.