| lllarisaa02 a întrebat:

Stie cineva un birou cu loc de tv + Pc. asa cam de 55cm latime+ 2m lungime, (inaltimea nu conteaza) si sa fie asa mai modern... un site ceva de unde se poate comanda,daca stiti.( eu am gasit cateva pe net dar mai mult pentru pc, nu pentru amundoua)... mErci, funda!

6 răspunsuri:
| lllarisaa02 explică (pentru popeasca):

Ce-mi dai acol masa de bucatarie? eu am zis pentru pc si tv.

| popeasca a răspuns (pentru lllarisaa02):

E "Birou, lucios negru", chiar nu citesti ce scrie la numele produsului? Din categoria Pentru televizoare plate de max. 37". Alea sint sertare etc. Era singurul apropiat de dimensiunile pe care le vroiai. Pe dimensiunile astea nu prea gasesti, mai bine iti faci la comanda.

| lllarisaa02 explică (pentru popeasca):

Pai mie nu mi se pare ca e birou mai de graba masa de bucatarie, poti sa manci pe aia... laughing)

| Oanarry a răspuns:

Cam ce vrei tu nu prea gasesti, sa fie special si pentru pc si pentru tv. Mai bine faci la comanda.
https://www.facebook.com/sorin.gheorghe.33