| lorta a întrebat:

Buna,stiti de ce documente as avea nevoie pentru a mi face un abonament la Orange?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca esti cetatean roman, ai nevoie de buletinul / cartea de identitate valabila si contractul de proprietate sau de inchiriere a locuintei conform adresei din buletin / cartea de identitate. Daca esti cetatean strain ai nevoie de pasaport, legitimatia de sedere, contractul de inchiriere sau de proprietate a locuintei pe acelasi nume cu cel din legitimatia de sedere (nu se accepta adresa de hotel).
Mai multe detalii gasesti aici http://www.orange.ro/shops/abonare-ro.html.
O zi buna,
Orange Helpers

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Buletinul care atestă că ai 18 ani împliniți, contractul casei și o factură de utilități...apă, curent, gaz, ca să se convingă ei că ești bun platnic și nu ai facturi restante.

| NivoALFA a răspuns:

buletinul / cartea de identitate valabilă
contractul de proprietate sau de închiriere a locuinţei conform adresei din buletin / cartea de identitate

| NivoALFA a răspuns:

Buletinul / cartea de identitate valabilă
contractul de proprietate sau de închiriere a locuinţei conform adresei din buletin / cartea de identitate