| Soare2435 a întrebat:

Buna,stiu ca poate este o intrebare prosteasca dar vreau sa cumpar niste carti de pe Libris.ro si nu imi gasesc comuna(Vorniceni).Am incercat sa dau acolo unde scrie alta localitate dar tot nu imi da.Nu stiu ce sa fac.Si chiar am nevoie de acele carti de pe Libris.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cand dai la "alta localitate", ar trebui sa iti apara o fereastra in care scrii TU numele localitatii.

| Adry05 a răspuns:

O sa-ti dea curierul mesaj in ziua cand va veni, cu vreo 2-3 ore inainte. Te duci si tu in oras si pe adresa pui un punct apropiat de zona unde poti ajunge si cand te suna sa-ti dea comanda, ii zici sa vina acolo.

| mihai69 a răspuns:

Dă adresa unui prieten / rude dintr-un oraș apropiat, sau adresă de OP / Post Restant tot pentru cea mai apropiată localitate de tine.

| AdrianTzar a răspuns:

Salut. Ar trebui să iei legătura cu cei de la libris, au numerele de telefon pe site.