| Toth_Olivia_1996 a întrebat:

Sunt noua pe aici straight face nu cunosc prea bine site-ul dar am o urgenta problema trebuie sa ma inalt 32 de cm in 7 luni! straight face Vreau sfaturi cum as putea sa ma fac mai inalta! Va rog chiar am nevoie de ajutorul vostru! Funda pentru cel mai bun si folositor raspuns! Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Am citit bine? 32 de cm în 7 luni? Este imposibil o asemenea creştere! Nu ştiu ce vârstă ai, dar bănuiesc că16!

Răspuns utilizator avertizat
| pcsick a răspuns:

Sari coarda, desi este imposibil in acest timp.
si inca ceva, daca ai 16 ani, in urmatorii 5 ani nu vei creste mai mult de 5 cm maxim, pare rau.
voi fetele...

| ely1234 a răspuns:

Este interesanta aceasta problema. Dupa mine as zice ca intinderile sus-jos-stanga-dreapta.Sau PODUL este o solutie pentru intinderea oaselor si a muschilor.tot felul de exerciti de genul asta cred ca te-ar putea ajuta.dar nu cred ca asa mult te vei inalta in 7 luni. poate ca sfatul meu te va ajuta.

| ely1234 a răspuns:

Poti practica mai multe sporturi.ca de exemplu BASCHETUL sau VOLEIUL. poti face exerciti ca PODUL,. exercitii simple. sper ca ti-am fost de folos.