| anonim_4396 a întrebat:

Bună.

Știți cumva dacă unele frizerii accepta persoane fără Green Pass?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Legal, nu primesc, dar au nevoie de bani asa ca ai sanse destul de mari sa fi primit mai la toate frizeriile.

31 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Frizeriile nu cer green pass.

| Lukasssz a răspuns:

Apropo,am uitat sa te intreb, cum stai cu sanatatea?

| anonim_4396 explică (pentru Lukasssz):

Cu anxietatea am probleme în rest sunt ok. De ce?

| Lukasssz a răspuns (pentru anonim_4396):

O simpla intrebare.

| Lukasssz a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca nu te-am mai vazut de mult pe aici.

| anonim_4396 explică (pentru Lukasssz):

Wft? Tot timpul discutai cu mine doar ca mi am schimbat nickname-ul laughing

| Lukasssz a răspuns (pentru anonim_4396):

Oops, mb, sunt prost laughing

| anonim_4396 explică (pentru Lukasssz):

Las ca nici eu nu sunt vreun geniu happy se mai întâmplă.

| Lukasssz a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa,ca incep scoala fizic si o sa fie mai rau;(

| anonim_4396 explică (pentru Lukasssz):

O sa te cam chinuie puțin anxietatea... Nici eu nu prea pot sa o controlez în totalitate. Dar singur în oraș poți sa ieși? Pe o raza mai mare de 2-3 kilometri? Doar mers pe jos, fără a circula printr-un tramvai dau bus?

| Lukasssz a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt anxios si cand ma duc la magazinul din colt.

| anonim_4396 explică (pentru Lukasssz):

Ce fel de teama simți? Ca vei fi bătut? Umilit? Ca ți se va întâmpla ceva rău?

| Lukasssz a răspuns (pentru anonim_4396):

Toate 4 si mai imi este si frica sa am contact vizual cu ceilalti.

| anonim_4396 explică (pentru Lukasssz):

Asta e anxietate generalizata. Dar în casa nu simți nici un fel de pericol nu?

| Lukasssz a răspuns (pentru anonim_4396):

Simt frica uneori si in casa, mai ales cand aud zgomote ciudate si stiu ca sunt singur acasa.

| anonim_4396 explică (pentru Lukasssz):

sad
Sunt uimit cum de mai atâta putere sa zâmbești. Nu te da bătut niciodată! Te simți inferior rău de aia ești asa anxios.
Nu știu ce sa mai spun, dar încerc sa ii îndreptățesc pe unii luând alegerea de a fi atei. Sunt jeguri mari pe pamant care nu au absolut nici o problema, și sunt oameni atât de buni care suferă enorm, și nimeni nu ii înțelege, doar ii judeca și bârfește.

| Lukasssz a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta este, nu pot sa fac ceva in legatura cu asta, m-am obisnuit asa.

| Totenn a răspuns:

Du-te si intreaba. nu mai asculta la stiri ca nu iti cere nimeni niciun certificat.

| anonim_4396 explică (pentru Totenn):

Nici în Mall nu îți cere? happy

| Totenn a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea iti mai cere nicaieri, au scazut cazurile si au vazut si ei ca nu ii controleaza nimeni si ca e o prostie oricum. nu ii intreba pe net cum au zis si ceilalti.
Ei iti vor spune ca trebuie certificat (ca sa nu intre in belele daca te duci si le faci reclamatii etc) dar daca te duci in persoana iti spune ca nu trebuie. cazul meu

| anonim_4396 explică (pentru Totenn):

Interesant. O sa merg odată la Mall sa vad dacă pot întra, sper sa am în acel moment noroc și sa nu mi-l ceara, dar la cât de norocos ma știu eu nu am nici o șansă!

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

La mall se cere cetificat verde nu te lua dupa oricare de aici.
Sunt cei de la paza care verfica la intrare certificatele.

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Mersi man, îmi închipuiam eu aceasta chestie laughing nu ma iau boss ca nu mai cred în mos Crăciun.

| alexandradlr a răspuns:

Și la frizerii trebuie?

| anonim_4396 explică (pentru alexandradlr):

Nu este nevoie, doar dacă vrei sa te tunzi în Mall acolo da. Dar nu se știe la anul cum va fi. happy azi m-am tuns și nu mi l-a cerut. Tu ești tipa din poza? happy

| alexandradlr a răspuns (pentru anonim_4396):

Da

| anonim_4396 explică (pentru alexandradlr):

Ești scumpa focwinking

| Forneticugem a răspuns:

Mie nu mi-a cerut nimeni niciun gren pas la frizerie

| anonim_4396 explică (pentru Forneticugem):

Ok happy mersi pentru răspuns.

| Forneticugem a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok happy

| UnulSimplu312 a răspuns:

In farmacii deocamdata nu trebuie. dar totusi poti sa iei numarul frizeriei de pe net si sa suni sa intrebi