| anonim_4396 a întrebat:

O sa dea liber agențiile de pariuri peste 3 zile fără Green pass? Am auzit ca vom avea acces liber în Mall fără certificat, ma gândesc ca o sa ne lase sa jucam și în agenții?

5 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Chiar nu gasesti nimic de nimic online?
nu stiu de ce, dar pariez ca sunt cu tona, si ca au inflorit SERIOS pe timp de pandemie

| anonim_4396 explică (pentru Brizbriz):

Nu sunt genul care sa îmi fac cont sa pariez, mi lene sa imi fac cont și nu am card bancar ca am datoriihappy

| Brizbriz a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie mi-ar fi lene sa merg pana la pariuri sportive, fizic

cat despre card bancar, incearca Monese, sau Revolut, si eu am datorii dar nu am nici o problema pe Monese (o sa imi iau si Revolut in curand)
iar bagi poti sa bagi de la un prieten, sau de pe diverse masini din hypermarket-uri, cum ar fi Zebra pay