Întrebare recomandată | apetrialexandra99 a întrebat:

Știți un site de unde pot închiria un apartament/ o garsonieră de la proprietar?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil pe olx sa gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inchiriezi direct de la proprietar, din pacate, gasesti din ce in ce mai rau. Pe mai toate site-urile de imobiliare (sau site-uri de vanzare online care au si categorie de imobiliare) au cam pus stapanire agentiile. Gasesti si de la proprietar dar mult mai greu. Cauta grupuri de inchirieri pentru localitatea in care cauti pe Facebook. Intr-o perioada am fost in niste grupuri de genul si postau foarte multi, iar cei cu agentii erau dati la o parte.

| Live4Ride a răspuns:

Incearca pe olx.ro / anuntul.ro / homezz.ro / www.imobiliare.ro /

| AndreiRobert22 a răspuns:

Axa imobiliare happy

| Danishh a răspuns:

Poti incerca si storia.ro.

| AAN9 a răspuns:

Pe olx