| girlinlove02 a întrebat:

Are cineva de inchiriat o garsoniera sau un apartament la bani mai putini in Bucuresti? caut direct proprietar! dau funda!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce suma dispui? ia in calcul ca pe linga banii de chirie trebuie sa platesti, curentul electric, apa, gazele plus intretinerea blocului

| AlinIntreaba2Raspund a răspuns:

Uite aici oferte doar de la particulari: http://www.gimo.ro/oferte-garsoniere_inchiriere-jud-Bucuresti-c12-1 Eu aici am gasit anunt de vanzare garsoniera si am avut de unde alege, anunturile nu erau "parasite" ca pe alte site-uri, chiar mi se raspundea la telefon. Succes!