| brokxy a întrebat:

Buna, tocmai am primit cardul si spune că nu este valabil fara semnatura. Zice sa semnez pe spate.Nu inteleg semnez eu pe el acasa sau trebuie sa merg la banca si sa semnez cu pixul acel special pe care îl au ei? Multumesc funda

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu iti verifica nimeni semnatura aia lol. A mea s-a sters demult si nu m-a intrebat nimeni veci de ce nu e semnat.

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu exista pix special. Dacă vrei semnezi daca nu, nu.

| mihai69 a răspuns:

Semnezi acasă cu un „pix" din ăla de scris pe CD-uri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu cumva te duci prin SUA nu ii pasa nimanui de semnatura de pe card

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Eu am primit cardul prin posta. Am citit instrucțiunile si am semnat imediat ce l-am dezlipit de pe coala de hârtie. Am semnat cu pixul.