| Unanonimdepetpu a întrebat:

Am o problema azi trebuie sa merg sa-mi iau cardul si ma semnez cam prost.
Merge daca semnatura este aproximativa ca prima?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu îți compara nimeni semnaturile

| anonimg a răspuns:

Rar omul face două semnături asemănătoare. Deci stai liniștit.
Eu după mai mult de 20 de ani de semnături mă gândesc să îmi schimb semnătura, dar nu m-am hotărât la vreuna.
În adolescență doar imi scriam numele și prenumele. Mai târziu am inceput să fac o mâzgălitură. happy

| Începătorul988 a răspuns:

Stai calm, nimeni nu iti compara semnăturile. Nici eu nu le am cu semnatul.

| telefonulsperantei a răspuns:

Da