| RapidFC a întrebat:

Deci, trebuie sa-mi iau diploma de Bacalaureat si stiu ca va trebui sa semnez pe aceasta. In ce consta aceasta semnatura? Imi scriu pur si simplu numele sau trebuie sa folosesc semnatura mea ca atunci cand semnez un act la banca? Vreau sa stiu voi ce ati facut pentru ca nu vreau sa fac vreo prostie. Multumesc pentru atentie!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Semnezi cum vrei, poti cu numele intreg sau cu semnatura ta obisnuita.

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Poti semna cum vrei, iti poti scrie numele de familie sau sa folosesti semnatura ta.
O zi buna.

| AsteptareaMoarteNuAre a răspuns:

Cum vrei tu. Poti sa-ti schimbi semnatura zilnic, nu-i treaba nimanui. Bafta!

| RapidFC explică:

Multumesc la toti pentru raspunsuri! V-as da la toti "best" daca as putea...