| Anne0510 a întrebat:

Aceasta intrebare este in special pentru cei din Bucuresti.
As vrea sa merg miercuri la filmul Starbuck in mall-ul Liberty Center, dar filmul este interzis copiilor sub 15 ani. Ideea este ca eu vreau sa merg si cu alti copii (fara parinti) si toti suntem sub 15 ani. Intrebarea mea este daca ne lasa sa ne cumparam bilete sau ne trebuie acordul parintilor. Multumesc. FUNDA

4 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Trebuie să mergi cu un părinte să cumpere el biletele pentru că e o restricție de vârstă.

| MCG a răspuns:

Daca pari mai matur\matura nu ar fi probeleme...O sa intrii fara sa te intrebe cineva ceva!

| adrryana a răspuns:

Eu am mers la scary movie si era interzis 15 cand aveam 14 ani, nu mi-a zis nimeni nimic

| adrryana a răspuns:

Ori personalul este incompetent ori noi paream mai maturi, avand toti 14 ani am mers frumos la casa am cerut bilete si le-am primit nimic sofisticat desi liberty e un mall in care daca nu esti insotit si ai sub 16 ani te urmaresc paznicii si te dau afara, dar stai linistit daca sunteti mai multi in grup nu pateste nimeni nimic