| lixu16 a întrebat:

acum ceva timp am cumparat un bilet de avion uk Romania de la WIZZ AIR.Acum as vrea sa vin mai repede in tara si vreau sa modific data biletului sau sa imi recuperez banii. Biletul e cumparat pentru DECEMBRIE iar eu vreau cat ma repede sa ajung in tara. Stie cineva daca se poate schimba data sau recupera banii? E firma WIZ AIR. Multumesc, va rog frumos cat mai repede am nevoie de un raspuns, ofer o funda marreee si 1000000 de multumiri.

Răspuns Câştigător
| Liliana1981 a răspuns:

Ok. Tocmai ieri citeam despre asta pe site-ul lor. Trebuie sa suni la call center-ul lor pentru inversarea numelui, nu se taxeaza serviciul asta insa apelul in sine presupun ca o sa te cam usture la buzunar. Cat despre schimbarea datei, trebuie sa te loghezi si gasesti acolo "modificati rezervarea". Acum am vazut ca se poate modifica si numele tot de acolo. Toate astea contra unei sume, bineinteles.

4 răspunsuri:
| Liliana1981 a răspuns:

Desigur ca poti schimba data. Biletul l-ai cumparat prin agentie sau ti l-ai facut pe net?

| lixu16 explică (pentru Liliana1981):

L-am facut online.happy si am gresit in loc sa trec nume la nume si prenume la prenume am facut invers numa la prenume si prenume la numecrying

| lixu16 explică:

Da biletul e cumparat online

| lixu16 explică (pentru Liliana1981):

Sarut mana va multumesc mult de tot

| Liliana1981 a răspuns (pentru lixu16):

Ok. Tocmai ieri citeam despre asta pe site-ul lor. Trebuie sa suni la call center-ul lor pentru inversarea numelui, nu se taxeaza serviciul asta insa apelul in sine presupun ca o sa te cam usture la buzunar. Cat despre schimbarea datei, trebuie sa te loghezi si gasesti acolo "modificati rezervarea". Acum am vazut ca se poate modifica si numele tot de acolo. Toate astea contra unei sume, bineinteles.