| Alex66969 a întrebat:

Ieri am achizițonat un bilet de avion de la compania wizz, am ales metoda de plata bancară. M-am dus frumos la otp am băgat tot ce era de băgat dar am uitat tocmai de codul de confirmare alt biletului. Mi-am dat seama abia după ce am trimis banii. Ce pot face in situația asta? Se mai poate face ceva?

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Banuiesc ca este OtpBank... Mergi inapoi la ei, la un ghiseu si cineva de acolo sigur va putea sa-ti faca modificarea, daca tranzactia este facuta prin banca lor sau macar iti poate spune ce mai poti face. Numai bine!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Contactează banca - te lămuresc ei dacă mai pot modifica datele tranzacției.