| MaryusFloryn a întrebat:

ajutati-ma si pe mine va rog frumos :
Deci, prima data cand bagati niste casti,boxe in computer apare un meniu cu niste mufe si trebuie setate acolo. Ei bine eu am dat din greseala exit la acel meniu si nu am setat bine, daca mi-ati putea spune unde gasesc din nou acel meniu as fi multumit ( apropo am rebagat castile iar,dar nu mai apare, am bifat din greseala acolo la meniu sa nu mai apara), si acum nu aud nici-un fel de sunet de la computer, am bagat boxe,casti, sistem si degeaba nu aud nimic. Trebuie sa gasesc ace-l meniu si sa setez acolo mufele (v-am spus meniul apare cu 2 mufe, una verde si una roz/rosie. si trebuiau asezate acolo. ei bine eu am dat exit crying )

Funda XD, si mult respect din partea mea celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Daca ai windows 7, dai pe Start, si acolo dai la cautarea aceea "sound". Si ai mai multe configuratii. poate reusesti happy

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Eu cand scot si bag inapoi mufa de la boxe sau microfon... Imi apare inapoi meniul acela, incerca sa scoti si tu si sa bagi inapoi, si daca ai reusit (funda).

| MaryusFloryn explică (pentru RareşTPUro):

Pai am spus, la intrebare... ca am rebagat dar degeaba nu-mi mai apare... am bifat cvv acolo.

| RareşTPUro a răspuns (pentru MaryusFloryn):

Daca ai windows 7, dai pe Start, si acolo dai la cautarea aceea "sound". Si ai mai multe configuratii. poate reusesti happy

| MaryusFloryn explică:

Nu gasesc nimic cu cautarea ta cu tot straight face, am win sp 3