| Ancutsa a întrebat:

Am antivirus Avast si mi-a expirat de cateva zile. Cand vreau sa bag o licenta ma trimite direct pe internet sa imi scriu adresa de e-mail. Dupa ce completez tot, imi vine tot pe e-mail ca nu s-a confirmat respectiva licenta si ca am o eroare.
Cum as putea sa-l " reinnoiesc "? ma puteti ajuta va rog?
Multumesc frumos! :*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai la activare intrerupe conexiunea internet! Dezinstaleaza-l acum pe cel care il ai si apoi instaleaza-l pe acesta de aici: http://www.TPU.ro/......rcat-aici/
Nota: Sa nu-i faci update la program decat dupa ce bagi licenta! Bafta!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îti recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 6 free, un antimalware si antispyware - Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt aproape la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale. Succes şi numai bine!
P.S. Înainte dezinstalează antivirusul actual.