| BeeaBeea a întrebat:

Am nevoie de un pic de ajutor...Deci,mama mea are un fisier facut in formatul pdf dar acum mult timp a fost si acum a fost xeroxat si bagat pe stick, si nu o lasa sa il converteasca pentru ca nu il poate citi programul de convertire si ii da eroare.Deci cum ma puteti ajuta sa-l transform macar in Word ca sa poate sa il citeasca programul de convertire.Dau funda pentru cel mai explicit raspuns!

3 răspunsuri:
| alina_8632 a răspuns:

Buna! de ce nu incerci pe alt pc poate are ceva probleme calculatorul tau...nush sa iti explic pentru ca mie nu mi s-a intamplat niciodatasad

| RoLsKa a răspuns:

Vezi ca stickul tau poate avea virusi in el. si putea si afectat baza sa de date. Am patit si eu la fel si nu am mai gasit rezolvarea decat alt stick.