| anonimathebest a întrebat:

Am nevoie URGENT de ajutorul vostru.Problema este ca eu am nevoie pentru tema la informatica de Microsoft Office Word 2007 si nu gasesc, chiar daca am cautat ca nebuna pe net.As aprecia daca ma ajutati cu un link de download,nu conteaza daca e trial sau full, doar sa fie gratis. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xXxDragosHHHxXx a răspuns:

Uite de pe siteul asta http://www.go4it.ro/......7-3975827/ :D sper ca te-am ajutat FUNDA?

2 răspunsuri:
| ClonaHappy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=8Ho6nWh1AW0 uitate la videoclipul acesta. Funda!

| Minna20 a răspuns:

Incearca sa cauti, totusi, intreg pack-ul.