| Cosminovici18 a întrebat:

TPU! Am nevoie urgenttt de ajutorul vostru cand vreau sa joc Fifa 07 cu un prieten pe la minutul 9 sau 5 sau 16 se blocheaza si scrie Conection Lost si nu e nimic ca unul are patch sau fisier totul merge normal pana in minutul 9, 5 sau 16 dupa aia s e blocheaza! De la el nu e nimic ca inainte sa joace cu mine s-a jucat cu un prieten de-alui si totul merge bine cred ca de la mine e problema si ca e aceea? Va rog ajutor! Funda Mare!

Răspuns Câştigător
| Black00 a răspuns:

Da cred ca e de la tine, poate ai probleme cu netu sau laggggu inchide tot din bara mess tot, daca nu merge cauta pe google Game range si face-ti room si e mai usorwinking