| silvvv08 a întrebat:

Problema este ca de fiecare data cand vreau sa joc fifa 08 in >multiplayerdirect ip cu un prieten nu merge imi zice :conection attemps failed. Ajutati-ma va rog! Si inca ceva ca sa ne putem juca el scrie acolo la direct ip numele si ip meu si eu nu m-ai scriu nimic sau ip si numele lui, sau ip si numele meu. Dau Funda si VoT!

1 răspuns:
| robert35 a răspuns:

Normal ori tu ori prietenul tau trebuie ip si numele automat apare an pc la unul din voi cand gasete conexiunea dai pe nume sau ip ce ati apare bafta