| AmoooreTa a întrebat:

Buna TPU
Am o intrebare
Eu nu am cont deloc pe internet De la banca transilvania Daca vreau sa imi verific persoanal Daca ma intrat Penesia cum se prodeceaza. Ca nu mai duc la banca Sa intreb Cum se poate face sau daca pot sa vorbesc persoanl. pe Facebooc

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Trebuie sa mergeti direct la banca si se poate deschide un cont de internet banking sau mobile banking cu aplicatie pentru smartphone. Sau se poate opta pentru SMS alert si primiti mesaj cand intra banii.