| MaXeP a întrebat:

Am o intrebare legata de flanco
Sunt angajat la o firma de 2 saptamani si vreau sa fac o rata la flanco!
Intrebarea mea este pot sa fac sau iti tb >vechime??
Dau funda

Răspuns Câştigător
| wintermee11 a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin 6 luni de munca la locul de munca actual.stiu,e aiurea, dar asta.i politica lor si banuiesc ca si prin alte locuri e la fel.Multa bafta!

1 răspuns:
| pYv a răspuns:

Nu cred...depinde pe cat ai contractul de munca 3...6.1 an.eu asa stiu de la mama ca lucreaza in alta parte acum si prima data o angajase cu, contract de munca pe 6 luni si a vrut sa faca "rata" la ceva si nu poate trebuie sa fie angajata pe, perioada de timp nedeterminata deci NU CRED ca poti face rata la flanco daca esti angajat asa.Saloot