| margarinaa a întrebat:

Am o mica intrebare.
Mi-am cumparat doua ceasuri de pe o pagina de facebook, Zelia Accesorii dar au bratara mai larga putin, pentru ca eu am mana foarte subtire.
Sunt curioasa daca o pot scurta eu acasa, sau daca trebuie sa merg la ceasornicar neaparat.
Stiti voi un ceasornicar in Bucuresti?

O sa va las link cu ambele modele, sa va faceti o idee.

Acesta este primul model:
http://www.facebook.com/....../photo.php
Are bratara metalica, arata ca o impletitura dupa cum vedeti in poza. Mi se pare destul de dificil de scurtat.

Si acesta este al doilea model.
http://www.facebook.com/....../photo.php

Sper sa se poata face ceva pentru ca imi plac foarte mult:X
Astept raspunsul vostru, dau funda. Puup! :*

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Se face la ceasornicar,
Acuma in Bucuresti depinde de zona, este unul la Unirii la B&B la parter langa H&M care cred ca iti ia 10-20 de lei, dar personal unde se vad ceasuri in Idm, SIR, sau mai stiu o cearsonicarie la gorjului, ti-o face pe loc pentru 5 lei la amandoua.
Deci ceasornicar, Mai este un ceasornicar si in Bucur Obor