| Sindy02Marty a întrebat:

Am o pagina de facebook care are 21 de like-uri https://www.facebook.com/pages/Hurrem-Sultan/12990747386 6372?ref=hl. As dori sa fac mai multe, dar nu mai stiu alte posibilitati.Am incercat un site cu care pot sa cresc in 24h,am facut publicitate reciproca, le-am spus prietenilor sa dea like, iar alte lucruri nu mai stiu. Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Paval_Alexandru_2000 a răspuns:

Buna,poti sati inviti toti prieteni de pe facebook, daca vrei te ajut eu...invit toti prieteni mei sa aprecieze pagina am 70 prieteni.

1 răspuns: