| Scorpione a întrebat:

Am O Problema Cu Microsoft Office Word De Exemplu Cand Scriu O Propozitie Si Apas Pe enter imi lasa tare mare spatiu Pe ce sa apas sa nu fie asa mare spatiu? De Ex: Cand apas enter coboara Putin Prea Jos Pe Ce Sa apas? Dau FUNDA celui care ma ajutawinking!

Răspuns Câştigător
| gabyS98 a răspuns:

Micsoreaza spatiul dintre randuri de sus de la paragraf, deschide de sageata aia si dai cat vrei tu spatiu dintre. daca nu reusesti trimite-mi un mesaj sa te ajut

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Selecteaza textul si apoi activeaza butonul No spacing.

| johnnyMe a răspuns:

Nu stiu ce versiune folosesti sa iti spun exact!
La styles ai normal, no spacing, headind...alege no spacing!
La versiunea 2007 uite aici cum :
http://i46.tinypic.com/ilats5.jpg