| Just4Joker a întrebat:

Bună, TPU! Am o tabletă samsung galaxy cu android. Tocmai ce mi-am băgat 3G-ul.
Ei bine, mi-am luat Yahoo messenger din App Market şi când intru in el şi dau voice call sau video call mă pune să iau un plug-in. Dau pe el şi imi zice "requested file cannot be found". Mă duce in app market... Dar e imposibil! Cum să nu o găsească? E o chestie serioasă... Şi la facebook la fel, îmi zice acolo să ating ecranul şi să downloadez aplicaţia. Îmi apare la fel.
Ce-i de făcut? Mulţumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| emmyl a răspuns:

Eu am internet 3G de la Vodafone pe abonament și nu pot video sau audio, doar scris. Pentru astea trebuie să pătesc în plus.