| Rebeca_Maria_1996 a întrebat:

Am o tabletă UTOK700D si nu imi mai porneste (ramane blocată la logo Utok ) Ma poate ajuta cineva? happy

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Incearca variantele astea:
1. Volume Up + Power
2. Volume Down + Home + Power
3. Home + Power
Prima oara incearca varianta 1, iar daca merge va trebui sa lucrezi din butoanele de volum. Ai aici tutorial si alte combinatii de butoane: http://www.wikihow.com/Reset-Your-Android-Phone Funda? (copiaza linkul si pune-l in browser)

3 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

E de la software.
http://playtech.ro/......-porneste/
Incearca un Recovery (vezi in link).
Daca nu poti incerca sa pui un alt software (e riscant dar nu imposibil) sau poti chema pe cineva care se pricepe.

| maddoximilian a răspuns:

Softul,Trebuie dus la garantie sau la firma poti vorbi cu un vanzator de la firma respectiva unde mai are tablete Utok big grin si iti va spune ce si cum te va ajuta asa am facut si eu

| maddoximilian a răspuns:

Incearca sa ii scoti cardul de memorie daca are eu si asa am patit cu alta tableta si dupa ce am scos cardul din el de memorie (microSD) a mers. succes