| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am si eu o intrebare. Am mai multe GTA-uri (San Andreas, Vice City etc.) si cand intru in ele, si incep sa joc cand dau de mouse spre stanga sau spre dreapta sau oriunde nu merge! intru in meniu fac un exercitiu cu mouse-ul, dupa merge! dupa aia iar nu merge, iar fac un exercitiu si tot asa! O data mi s-a si blocat si nu mergea nici end task s-ai dau... ajutati-ma si pe mine cu chestia asta va rog!

1 răspuns:
| andtreeaandreutza a răspuns:

Bai calculatorul tau e virusat 100% am patit si eu asta am descarcat ceva de penet gta si intram si dupa aia nu mergea de loc [antivirusurile astea-s praf ] schimbati windowsul caci calculatorul tau e plin de virusi ca si al meu
sper ca te-am ajutat funda