| Nrc08 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare imi poate spune cineva unde gasesc un program sau cum se numeste care...in timpul vizionarii unui film sa pot face poze dar sa fie marishoare mai amri nu cum face BSPlayer si clare.cat de cat. va multumesc mult astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Xpert2000 a răspuns:

Pai poti face cu butonul de la tastatura ''sprint screen Sysrq'' (daca ai o tastatura mai noua), dupa aceea intri in ''paint'' si dai CTR+V si iti apare poza care ai facut-o o salvezi si gata! FUNDA?

2 răspunsuri:
| denismaria92 a răspuns:

VLC player

| denismaria92 a răspuns:

@vinty. Macar ai incercat ce ai zis tu aici? am incercat eu mai demult si nu a mers