| anda_4903 a întrebat:

Am si eu o problema cu imprimanta. Zilele trecute am facut refill la cartuse, am facut printat cateva pagini si a mers.Acum nu mai functioneaza cartusul negru, doar cel color.Cu siguranta nu s-a terminat cerneala asa de repede.Care ar putea fi problema? S-ar rezolva ceva daca as reinstala imprimanta?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde si de hartia pe care ai facut imprimarea. Daca nu este cea recomandata este normal sa se termine repede.Nu cred ca are nevoie de reinstalare.Nu ar fi mers deloc.

| Robert a răspuns:

Un reset la cartuse.

| anda_4903 explică:

Si cum sa dau reset?big grinNu prea ma pricep...