| AnnaCCC a întrebat:

Buna!
Am o intrebare.
Am o imprimata x2670 Lexmark.
Am dat refill de vreo 2 luni la cartuse [cel negru si color]
Am primit de la firma alte cartuse cu "A" in fata. Acum la cel negru am A14
Boon. Problema mare este:'
Acum 2ore m-am dus la alta firma serioasa zic eu. le-am dat cartusul in 5 minute mi l-am umplut.
Mi l`au pus intr-o pungute 'speciala'. Pe drum cred ca s-a spart sau ceva. Am ajuns acasa cu 2 pete pe punguta. Infine.L`am bagat in imprimata. Nu il recunoaste se comporta ca si cum este gol. Am sunat la firma si mi-a zis sa ma duc la ei cu imprimanta si cartusul ce este de facut?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Arunca imprimanta ca te va costa mai mult daraua de cat ocaua. Uite aici imprimante ieftine, bune si printeaza ieftin: http://www.cissmarket.ro/imprimante-ciss.html

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

M-as bucura daca as sti ca esti mai bine. Cred ca ai fost bolnav si n-ai putut sa dai o funda. E semnul de multumire pe acest site.