| FreakzEmil a întrebat:

TPU.Am si eu o problema la telefonul Samsung Corby, cand il inchid si il repornesc nu mai are nimic pe fata tot ce am pus stiti ca are 3 fete si pe toate am pus cate ceva si dupa ce se reporneste nu mai este nici una. Care ma ajuta si pe mine FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Alex008 a răspuns:

Si eu am corby dar nu mi s-a intamplat asa ceva.Stii ce te sfatuiesc sa faci? Mie mi s-a stricat si l-am dus la reparat.A durat o zi si a costat 30 lei dar i-a resetat software-ul.Salveaza tot pe card si du-te spune-le sa-ti reseteze softu. Sper ca te-am ajutat.Baftahappy