| FreakzEmil a întrebat:

[scuze de categorie] Buna, TPU.Am si eu o problema la telefonul Samsung Corby, cand il inchid si il repornesc nu mai are nimic pe fata tot ce am pus stiti ca are 3 fete si pe toate am pus cate ceva si dupa ce se reporneste nu mai este nici una. Care ma ajuta si pe mine FUNDA!

1 răspuns:
| VuittonGirl a răspuns:

Daca este inca in garantie, du-l pe gratis la service-ul de la compania de unde l-ai cumparat, caci singur nu-l vei repara! Eu am, insa, un iPhone4S si ti-l recomand sa ti-l iei! mai bine ti l-ai schimba...