| AnneeQ a întrebat:

Am şi eu o problemă, sper să mă puteţi ajuta. Logic dau fundă :*. Deci mi-am schimbat id-ul şi hi5-ul îl aveam pe id-ul cel vechi. Şi am schimbat şi la hi5. Şi ca să-mi activez contul' trebuia să se trimită un email cu codu' de activare. Dar nu am primit nimic, nici in inbox nici la spam. Şi mai sunt câteva emailuri, care la fel trebuia să le primesc pentru validarea unor conturi, şi nici pe alea nu le-am primit. Ştie careva motivu ' sau ce pot să-i fac ca să le primescbatting eyelashes? FUNDĂ mare! laughing

2 răspunsuri:
| AnneeQ explică:

Ştiam că la sfârşit trebuie. trecut '. com '. Şi emailul ăla trebuie să-l primesc că aşa nu mai pot face nimic pe hi5 :-l. Şi l-am trecut pe id-ul cel nou, pentru. că la id-ul cel vechi nu mai am parola. Şi nu primesc emailul!

| paffyxfairy a răspuns:

Ai grija insa cand treci emailul tau sa stii ca la sfarsit e ".com" indiferent ca noi facem parte din Romania si la unele sunt ".ro". Daca nu aceasta este problema, inseamna ca email-ul tau nu este validat si e nevoie sa iti faci unul nou.happy fundita?; o3