| Ella_6956 a întrebat:

Am si eu o problema...sunt la RDS si din 30 in 30 de minute netul se deconecteaza singur, iar daca ii dau restart, iar merge.si tot asa...

Răspuns Câştigător
| catalineusx a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii suni pe cei de la RDS ca s-ar putea sa fie o problema de la ei.Am avut si eu net de la RDS dar acum am pe modem.Cea mai buna soliutie ar fi cea mentionata mai sus.Bafta

2 răspunsuri:
| KoreaJapan a răspuns:

La mine e o problema mai grava ca a ta. Am Vodafone si imi cade din 5 in 5 minute. Dar nu isi revine intotdeauna, oricate restarturi as da. Eu una zic ca este din cauza vremii sau poate din cauza faptului ca pc-ul meu nu se alfa langa geam.

| educatie2021 a răspuns:

Am avut s eu problema ta. Cu timpu a inceput s pice si din 5 in 5 minute. Avea si momente cand pica dupa 4 5 ore

Rezolvarea problemei : am schimbat placa d retea