| xDoll a întrebat:

happy
Am vazut zilele trecute la televizor ca scoala incepe in 3 septembrie dar pe internet am citit ca incepe in 10 septembrie.
Deci in cat incepe scoala anul acesta? rolling eyes

Răspuns Câştigător
| YourCupidon a răspuns:

Buna! cand am fost pentru inscrierea la liceu, am intrebat-o pe secretara liceului pe ce data incepe scoala si mi-a spus ca pe 10 septembrie.Eu cred ca scoala stie mai bine, iar unde ai citit tu pe net cred ca s-a comis o greseala.happy

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pe 10. Cei din Republica Moldova.

| Puffulets a răspuns:

10 septembrie cu siguranta!

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

10 septembrie happy

| andreigreen a răspuns:

Pe 10 incepe.

| madalina1908 a răspuns:

In 10 Septembrie

| AdytzaSweet16 a răspuns:

Buna Sara
Scoala incepe pe 3 septembrie deoarece ne-au taiat Ministerul Educatiei o saptamana si ne-au adaugat-o la vacanta de iarna

| Biaa06 a răspuns:

10 Septembrie