| NimeniAlta a întrebat:

Pe cat incepe scoala? Am citit undeva ca incepe chiar pe 1 septembriestraight face

23 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Hai mai pe 16, de ziua mea tongue
Cum pe 1? Adica. poimaine? laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

PE 14 septembrie.In alte tari se incepe pe 1 septembrie dar la noi sigur pe 14.

| inna a răspuns:

Pe 14 septembriewinking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pe 15 stiam eu thinking

| Gabry a răspuns:

Nu are cum sa inceapa pe 1 septembrie! Eu am auzit ca pe 14.Probabil vor spune la stiri, si pe afisele de la scoala.

| annda a răspuns:

Daca incepe pe 1 imi iau 2 saptamana de concediu de odihna. laughing

| www a răspuns:

Pe 14 septembrie. Cel putin asa stiulaughing, dar in nici un caz pe 1.

| marry a răspuns:

Pe 14 septembrie winking

| Gexu a răspuns:

Sigur pe 14winking profesorii se vor duce m-ai din timp adica pe 1 pentru a alcatui noile clase impreuna cu directorul pentru a pune la punct restul detaliilor

| Lary a răspuns:

Doamne fereste!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca pe 14 septembrie... Desi mi-as dori pe 15 sept...Ar fi groaznic sa incepem pe 1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem in august asa ca nu mai e mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mainee de la 3 la 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe pe 24 august scoala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit k pe 24 cel mai probabillaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine pe 1 octombrie www.guvern.info acum nu stiu daca e adv dar ar fi bine>:):))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe 14 septembrie incepe scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 14 clar:-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi trebuit pe 1, ca toata lumea...

| b3b3tza a răspuns:

Eu cred ca nu ai citit bine... fato... ei vor sa prelungeasca cu ink 10 zile si u zici ca incepe pe 1... e de rau daca incepe asa tarziu...

| shokytza a răspuns:

Guvernul alaturi de ministerul educatiei hotaraste ca scoala sa inceapa la 1 octombrie... intra pe www.guvern.info sa te convingi www.guvern.info!
:))