| ClaudiuxD a întrebat:

Am vreo 5 sau 5 programe in calculator si am spatiu liber pe disk C 500 MB. Si nu sti u ce sa fac sa am mai mult spatiu ma puteti ajuta pls dau fundoi.

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Instaleaza mai intai c cleaner. curata hardul, curata si registrii cu ajutoarul acestui program. apoi deschide control panel, intra in add or remove programs, vezi poate ai ceva programe ce nu iti trebuie si dezinstaleaza-le. apoi, intra in C cauta folderul downloads, muta sau sterge definitiv tot ce ai acolo. de asemenea goleste si recicle bin. daca nu te descurci, astept P.M.